Podmínky inzerce

Právo zamítnutí či smazání inzerátů

Níže uvedené podmínky inzerce je povinen dodržovat každý inzerent zveřejňující inzeráty na inzertním portálu Seriózně.cz (dále jen portál). V případě zjištění porušení pravidel má správce portálu právo zamítnout či smazat inzeráty a uživatelské účty.

 

Zákaz inzerátů s nevhodným textem

Portál zakazuje uveřejnění inzerátů s textem, které jsou v rozporu se zákony České republiky, jako je propagace ilegálních politických hnutí. Inzeráty nesmí obsahovat urážlivé výroky, vulgarismy a pornografickou tématiku. Správce portálu si vyhrazuje právo smazat nevhodný obsah a znemožnit přístup uživateli, který závažným způsobem poruší podmínky inzerce.

 

Vkládání inzerátů do kategorií

Inzerent je povinen vkládat inzeráty do odpovídajících kategorií, a to jednu věc do jedné sekce pouze jednou. Porušením pravidel je vkládání stejného nebo podobného inzerátu do jedné kategorie nebo jeho smazání a opětovné umisťování na portál. 

 

Limit 100 inzerátů denně

Portál stanovil limit 100 inzerátů denně na jednoho inzerenta. Tento limit je inzerent povinen respektovat, jinak se dopouští porušování pravidel inzerce. Nepřístupná je rovněž automatizace inzerce a využití portálu ke komerčním účelům.

 

Inzeráty nesmí propagovat osoby či firmy

Bezplatná inzerce na portálu není určena k propagaci osoby nebo firmy, ale k přímému nákupu a prodeji. Inzerent smí inzerovat pouze konkrétní předmět či službu a na konci textu inzerátu smí uvést, že má rovněž další inzeráty.

 

Konkrétní informace v inzerátech

Inzerent je povinen uvést do inzerátu srozumitelnou nabídku či poptávku s dostatečným množstvím informací. Zakázány jsou nabídky typu „pro více informací si napište emailem“ nebo „více se dozvíte na našich webových stránkách“. Zejména u nabídky práce a brigád je nutné uvádět jméno zaměstnavatele, pracovní pozici a požadavky na zájemce. U inzerátů propagujících finanční služby je nutné uvádět, jestli jsou požadovány jakékoli poplatky předem či nikoli.

 

Zákaz inzerátů s affiliate programem

Na portálu je zakázáno hledat zájemce do referral nebo affiliate programů, jejichž podstatou je provize pro inzerenta za každého dalšího, kterého přivede. Rovněž je zakázáno propagovat konkurenční portály, vkládat odkazy na jiné inzertní a aukční weby a zakládat více uživatelských účtů.

 

Možnost topování inzerátů

Portál umožňuje bezplatně vkládat a vyhledávat nabídky a poptávky. Inzerát je možné za úplatu barevně zvýraznit nebo posunout nad běžné inzeráty. Tyto inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tuto službu lze využít pro všechny druhy inzerátů.

 

Dobrovolná registrace

Podání inzerátu a registrace je zcela zdarma. Registrace je dobrovolná a inzerent získá úplný přehled o všech svých inzerátech.

 

Právo odstranit inzeráty

Portál si vyhrazuje právo inzerát nezveřejnit nebo odstranit, bude-li v rozporu s dobrými mravy, zákony České republiky a podmínkami inzerce portálu, popřípadě vznikne-li podezření, že inzerát odporuje podmínkám portálu nebo že se jedná o duplicitní inzerci.

 

Zodpovědnost za škody nese uživatel

Portál nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat uvedených v inzerátu a škody vzniklé uživateli či třetím osobám v souvislosti s využíváním služeb portálu. Portál nepřebírá žádné záruky za původ, kvalitu, dodání, odebrání a zaplacení věcí a služeb.

 

Podmínky platné okamžikem zveřejnění

Podmínky inzerce jsou pro všechny uživatele portálu závazné a nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Portál si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit bez předešlého souhlasu inzerentů.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...